طراحان حرفه ای

Goldea یک تیم فرانسه از طراحان حرفه ای و نخبگان، که در آن توسط یونسکو به عنوان مرکز طراحی فرانسه توصیه می شود.

محصولات Goldea دارای طراحی روح مد عاشقانه فرانسه، اما تجملات سبز مقرون به صرفه می باشد. را مشتریان مد جهان در قیمت مناسب.

هر سال ارائه بیش از 50+ آیتم های جدید به مشتریان خود، کمک به مشتریان Goldea برای جلوگیری از رقابت قیمت با سایر رقبا.

برای محصولات نصب شده خود را، Goldea همچنین می توانید شما توصیه های حرفه ای برای بهبود محصولات خود را به سطح مناسب تر است.

یک به یک راه حل طراحی، Goldea می توانید یک نمایشگاه منحصر به فرد و جذاب به ویژه برای شما طراحی کنند.

نه بیشتر دریغ، بیشتر صبر کنید، Goldea را انتخاب کنید، سود را انتخاب کنید، و پول.

ما گواهی

در 30 سال، 84 Goldea اختراع ثبت شده ایجاد شده، و 287 درجه ممتاز در درب های صنعتی به دست آورد.

Goldea گواهینامه های بسیاری برای محصولات را با توجه به مشتریان مانند EO، E1، CE، Roch به، FSC و صدور گواهینامه زیست محیطی نیاز دارند.

به عنوان یک شرکت بالغ، که دارای حس مسئولیت اجتماعی، Goldea همچنین دیدار با بالاترین کیفیت مورد نیاز در ISO9001، ISO14000 تصریح کرد: 14،001، BSCI و دیگر سیستم کنترل کیفیت دقیق.

تجهیزات تولید

Goldea دارای تکنولوژی قدرتمند، دستگاه بازرسی دقیق و خط مونتاژ پیشرفته. همکاری با جهان بزرگترین SCM ماشین شرکت از ایتالیا و HOMAG از آلمان، Goldea سفارش مشتریان خارج از کشور از نصب، ODM و همکاری دیگر را می پذیرد. Goldea را در همه زمان حمل بر مفهوم فروش بین المللی و روح و روان خدمات حرفه ای ارائه محصولات و خدمات کلاس اول برای به دست آوردن شناخت گسترده تر از مشتریان.


Cliens ما

Goldea حدود 83 مشتریان که با Goldea برای بیش از 10 سال به همکاری شده اند، و برخی از آنها از شرکت های معروف جهان، مانند عفونت نهفته، کوهلر، سنت Gobain هستند. مرغ ماهیخوار، Leroymerlin؛ ACE، صاکو، Maxeda، تراویس پرکینز، میتر 10 و Hornabach.